תקנון האתר

אתר האינטרנט סמארט (להלן: ”״סמארט 4 יו בע״מ"  או "" SMART״  או  "האתר") שמופעל ע"י ״סמארט 4 יו בע״מ״, ח.פ. 516326964, בכתובת : יוחנן הסנדלר 18 כפר סבא, עושה כל שביכולתו על מנת לאפשר לקהל הגולשים חוויית קנייה מהנה, נוחה, בטוחה ומהירה. 

להלן הגדרות תקנון זה

 1. העסק – סמארט 4 יו בע״מ, ח.פ. 516326964, בכתובת: יוחנן הסנדלר 18, כפר סבא.
 2. האתר – אתר האינטרנט smartie.co.il.
 3. הפריטים – המוצרים המופיעים באתר ומוצעים בזאת למכירה.
 4. מועד אספקת המלאי לבית הלקוח – היום בו נמסר המלאי שהוזמן על ידי  הלקוח/ה (הגולש/ת) ליעד המבוקש.
 1. כתובת למשלוח דואר – הכתובת שציין הלקוח ככתובת למשלוח ההזמנה/ות.
 2. ימי עסקים – ימים א׳-ה׳ בכל שבוע קלנדרי, לא כולל יום ו׳, שבת, ערבי חג וחול  המועד.
 1. המועד המבוקש לאספקת הסחורה – המועד שציין הלקוח כמועד המועדף לקבלת הסחורה.
 1. יום ביצוע ההזמנה – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצע הלקוח.

כללי

 SMART – ״סמארט״ הינו אתר מכירות מקוון למכירת ציוד משרדי, חומרי יצירה, ערכות/מוצרי יצירה, צעצועים וחומרי ניקוי באמצעות החנות הפיזית, האתר, רכישה טלפונית, מכירות מיוחדות ובאמצעות דיוורים הנשלחים ללקוחות שנרשמו לאתר (להלן: ״האתר״) והוא מנוהל על ידה.

 1. בכל מקום בו נעשה בתקנון זה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.
 2. לכל שאלה ו/או בירור/הבהרה כלשהי ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של ״סמארט 4 יו בע״מ״ במייל: service@smartie.co.il או לשירות הלקוחות שלנו בטלפון שמספרו: 077-7909970.
 3. תקנון זה הינו הבסיס החוקי לגלישה ולרכישה באתר זה, והוא בלבד מסדיר את היחסים בין ״סמארט 4 יו בע״מ״ לבין הגולשים והרוכשים באתר.
 4. ״סמארט 4 יו בע״מ״ שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי בהתאם לצרכיה וזאת מבלי למסור על כך הודעה מוקדמת.
 5. ״סמארט 4 יו בע״מ״ איננה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הפריטים המוצעים למכירה באתר.
 6. כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ כחוק ואינם כוללים דמי משלוח.
 7. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלי למסור על כך הודעה מוקדמת. מחיר המוצר בזמן ההזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך הרכישה והכולל בזאת את מסירת פרטי כרטיס האשראי. היה ובמהלך עדכון המחירים על ידי הנהלת האתר ו/או מי מטעמה עדיין לא הושלם – מכל סיבה שהיא – תהליך ההזמנה על ידי הלקוח – יחוייב הלקוח בהתאם למחירים המעודכנים כפי שהם מופיעים באתר.
 1. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב ו/או או כל מכשיר אלקטרוני כגון: טלפון נייד, מחשב נייח, טאבלט וכיוצ״ב.
 2. הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות, ואף רשאית להפסיק בכל עת מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לבצע בהם שינוי כלשהו ומבלי למסור כל הודעה מוקדמת על כך.
 3. בעת ביצוע הרכישה באתר ו/או עדכון סל הקניות ״סמארט 4 יו בע״מ״ שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוח אודות הפסקת הרכישה באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה על ידו באתר.
 4. מבצעים, קופוני הנחה ושוברי מתנה חלים על כלל הפריטים באתר ומסומנים עליהם מלבד פריטים הנמצאים בקטגוריית סייל. ניתן לממש את הקופון ברכישה במסגרת האתר בלבד או בחנות הפיזית במקרה שצויין כך מראש. במקרה של החזרת מוצר שנרכש בהנחה עם שימוש בקופון הסכום שיוחזר יהיה זה ששולם לאחר ההנחה.
 5. בעת ההרשמה לאתר תינתן האפשרות לקבלת דיוורים שוטפים מהנהלת האתר ו/או מטעמה. במידה והלקוח מעוניין להסיר את עצמו מהדיוור לאחר שנרשם, הוא רשאי לעשות כן באמצעות לחיצה על הלינק שבתחתית הדיוור.   
 6. רישומי הדוחות של ״סמארט 4 יו בע״מ״ בלבד בכל הנוגע לפעולות המתבצעות באמצעות  האתר הם אלו שיהוו ראיה לנכונות הפעולות.
 7. הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל לקוח/ה. החברה שומרת לעצמה את הזכות  להסיר חשבונות כפולים.
 8. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות בשום צורה או אופן את הנהלת האתר. מובהר בזאת כי ״סמארט 4 יו בע״מ״ תשתדל כמיטב יכולתה להציג  בפני לקוחותיה תמונות אמינות וקרובות למציאות ככל שניתן.
 9. כל שימוש בתג #smart_kids_israel ברשת החברתית אינסטגרם ו/או ברשת החברתית  פייסבוק ייחשבו בעיני הנהלת האתר כהזמנה לשיתוף בתכנים שיופיעו עם העלאתם באתר.  גולשים שאינם מעוניינים בהצגת התכנים מוזמנים לפנות להנהלת האתר והסרת התכנים תתבצע בהקדם מהרגע שהתקבלה ההודעה.
 10. כל המבצע רכישה באמצעות אתר זה מצהיר בזאת כי טרם ביצוע הפעולה קרא את תקנון האתר, וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או ״סאמרט 4 יו בע״מ״ ו/או מנהליה ו/או עובדיה בכל הקשור להוראות ותנאיו של תקנון זה.

רישום לאתר וביצוע הזמנות 

  1. רכישת הפריטים והמוצרים תתבצע על ידי הלקוח שנרשם באמצעות מילוי טופס ההזמנה המופיע באתר. יובהר בזאת כי מילוי כל הפרטים במלואם מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.

 1. הנהלת האתר מחוייבת שלא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוח, אלא בכפוף למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי-נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה.
 1. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ללא תקלות, יש להקפיד על מסירת פרטים מדוייקים כפי שנדרש באתר. במקרה של מסירת פרטים שגויים ״סמארט 4 יו בע״מ״ לא תוכל להבטיח את הגעת המוצרים ליעדם הסופי.
 2. במקרה שהמוצרים יחזרו ל״סמארט 4 יו בע״מ״ עקב מסירת פרטים מוטעים – יחוייב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
 3. פרטי ההזמנה כפי שהזין הלקוח בטופס ההזמנה, ורישום העסקה במחשבי ״סמארט 4 יו בע״מ״ יהוו ראייה סופית לביצוע הרכישה באתר.
 4. במקרה בו לא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה על כך ויידרש למסור אמצעי תשלום אחר.
 5. כל לקוח יהא רשאי להזמין מוצר ולבחור את היעד המבוקש למשלוח על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה – יובהר בזאת כי היעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוח יישמר במאגר ״סמארט 4 יו בע״מ״ כיעד המבוקש של הלקוח.
 6. מובהר בזאת כי ״סמארט 4 יו בע״מ״ רשאית על פי שיקול דעתה וללא מתן הודעה מוקדמת מראש, למנוע מלקוח את האפשרות להשתמש באתר לרבות בתכנים המופצים על ידו ו/או לבצע רכישות באתר גם כאשר נמסרו הפרטים וניתנה הסכמת הלקוח לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות ו/או לבטל השתתפות של גולש שהתנהגותו איננה הולמת או שאיננה עולה בקנה אחד עם תקנון זה או במקרים הבאים:
  א. ניסיון פגיעה בניהולו התקין של האתר או שמבצע מעשה הפוגע או עלול לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר.
  ב. אם בזמן ההרשמה לאתר נמסרו במכוון פרטים שגויים.
  ג. אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר.
  ד. אם שירותי האתר ישמשו לביצוע מעשה המוכר כבלתי-חוקי על פי דיני וחוקי מדינת  ישראל או כדי לעודד ביצועו  של מעשה זה.
  ה. אם ישנו חוב כספי ל״סמארט 4 יו בע״מ״ והחוב טרם נפרע.
  ו.  אם כרטיס האשראי שברשות הלקוח נחסם או הוגבל לשימוש מכל סיבה שהיא.
 1. ״סמארט 4 יו בע״מ״ תבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי עם ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח, ועם אישור ההזמנה ע״י חברות האשראי – תשלח הודעה ללקוח שהעסקה אושרה.
 2. אם יוברר שכרטיס האשראי של הלקוח איננו בתוקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שכל חברה המספקת שירות ארנק אלקטרוני איננו מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו קיים במלאי שבידי ״סמארט 4 יו בע״מ״, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוח להשלמת העסקה או לצורך ביטולה.
 3. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר שנרכש קיים במלאי ״סמארט 4 יו בע״מ״ במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אולם במידה ולא צויין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחוייבת במכירת המוצר, ולרוכש/ת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכש/ת ו/או לצד ג’. יובהר בזאת כי הנהלת האתר תשיב ללקוח/ה את מלוא הסכום ששולם במידה ואכן שולם לחברה ו/או תבטל את החיוב. לעיתים ייתכן כי פריט מסוים קיים במלאי אבל בפועל איננו קיים ועל כן לא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוח לא תהא כל טענה וזאת בכפוף להשבת הסכום ששולם ללקוח על ידי ״סמארט 4 יו בע״מ״.
 4. ביצוע הזמנה כאורחבאתר – קיימת אפשרות לבצע רכישה באתר ללא כל הרשמה. אולם, במידה ובוצעה הזמנה יתבקש הלקוח לבצע רישום מיידי לאתר.
 5. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, ויש בו רק כדי להעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
 6. קבלת מתנה או הטבה במסגרת מבצע ו/או תחרות שייערכו מוגבלים לפריט אחד ללקוח/ה.

 שימוש באתר

כל משתמש באתר זה חייב להיות מורשה לבצע פעולות בהתאם לחוקי מדינת ישראל –  כל מי שמבצע פעולות שונות באתר חייב להיות בעל תעודת זיהוי בתוקף מטעם מדינת ישראל, בעל כתובת בישראל, בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט – ישראלי או בינלאומי – תקף שהונפק בישראל או בחו״ל ע״י אחת מחברות כרטיסי האשראי, בעל תיבת דואר אלקטרונית פעילה ברשת האינטרנט, ועמידה בתנאים המהווים את הבסיס לאפשרויות התשלום השונות הקיימות שמציעה הנהלת האתר.  

חשוב כי יוזנו פרטים מדוייקים בכדי למנוע תקלות מיותרות – פרטים אישיים, פרטי אמצעי התשלום ומקום המשלוח על מנת שנוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית שיכולה לגרור בגינה עילה לתלונה ו/או לתביעה. הרשמה לאתר זה מהווה את אישורכם והסכמתכם להצטרפות לרשימת התפוצה של האתר, וקבלת מבצעים ותכנים פרסומיים באמצעות הדואר האלקטרוני. להסרה מרשימת התפוצה הינכם מתבקשים לפנות לשירות הלקוחות שלנו בכתובת: service@smartie.co.il.

ביצוע עסקה והחזרת מוצרים

  1.  האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).

 1. בידי המזמין (ולא הנמען) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים הבאים:
  א. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
  ב. ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר לא תגרור חיוב נוסף, ויוחזר ללקוח מלוא החיוב ששולם בגין העסקה כולל דמי המשלוח – זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.
  ג. במקרה של ביטול העסקה לאחר שנשלח המוצר אל הלקוח או לאחר קבלת הסחורה במחסני ״סמארט 4 יו בע״מ״ יינתן זיכוי כספי מלא אולם עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי.
  הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר למשרדי/חנות ״סמארט 4 יו בע״מ״ ללא שימוש, מבלי שנפתחה האריזה ו/או נוצר פגם ו/או נזק כלשהו סביר ובלתי סביר ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה – לא יזוכה הלקוח.
  ד. ניתן להחזיר את הפריט שלא נעשה בו שימוש יחד עם אריזתו המקורית ויחד עם התווית שלו תוך 14 יום מעת קבלתו.
  ה. ״סמארט 4 יו בע״מ״ הינה בעלת שיקול הדעת הבלעדי בכל הנוגע למצב הסחורה שמוחזרת למשרדי/חנות סמארט.
  ו. זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי.
 1. החזרת הפריטים – הלקוח ישלח את הפריט חזרה לחנות ״סמארט״ ללא עלות משלוח, כפי שמפורט בדף המצורף לכל חבילה/אריזה ומאפשר שירות דואר גוביינא על חשבון ״סמארט 4 יו בע״מ״.
 2. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל/מבצע והלקוח הביע עניין להחזירם – ניתן יהיה להחזירם עד 7 ימי עסקים. הלקוח יקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ש”ח – הזול מביניהם. במידה והלקוח יבחר בקבלת זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט) – שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם ללא ניכוי.
 3. את הפריטים שעלולים להנזק או להשבר כתוצאה מהמשלוח – ניתן להחזיר פיזית לחנות ״סמארט״ עד 14 יום מרגע קבלתם בכתובת: יוחנן הסנדלר 18, כפר סבא.
 4. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיס דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
 5. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית כגון מבצעים או מתנות.

סודיות המידע

 1. האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח, אלא אם כן הדבר נדרש עפ״י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לעובדיו לצורך תפעול האתר ומתן שירות. 
 1. ״סמארט 4 יו בע״מ״ איננה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.
 2. ״סמארט 4 יו בע״מ״ משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ועל פרטיות לקוחותיה.
 1. ״סמארט 4 יו בע״מ״ מתחייבת שלא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחות שנרשמו באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה עדכנית ללקוחותיה.
 1. הנהלת האתר עושה מאמץ רבים לספק ללקוחותיה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם  זאת, איננה מתחייבת כי השירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, תקלות וכשלים למיניהם לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה.
 1. הנהלת האתר לא תישא באחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, השפעתו על מחשב הלקוח וכל נזק, אובדן, עוגמת נפש וכתוצאה ישירה או עקיפה שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.
 1. האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע, אולם ייתכנו מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

אספקה ומשלוחים 

 1. אספקת המוצרים ללקוח תבוצע באמצעות חברות שליחויות חיצוניות או באמצעות דואר רשום במסגרת זמן האספקה שהובטח במעמד המכירה. יחד עם זאת, בתקופת משבר הקורונה ובזמנים שבשגרה ייתכנו עיכובים שאינם תלויים בנו באופן ישיר דוגמת עומסים במשלוחים, מזג אוויר סוער וכיוצ״ב.  
 2. משלוח בדואר רשום – זמן השילוח נקבע בכפוף לנהלי דואר ישראל המתחייב לעד 14 ימים עסקים.
 3. עלות דמי המשלוח תופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחר הלקוח לרכוש ותגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה שתבוצע בתשלומים – ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
 4. במשלוחים שיבוצעו באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש טרם מסירת ההזמנה. ״סמארט 4 יו בע״מ״ מתחייבת להוציא למשלוח את ההזמנות ליעד המבוקש בתוך שני ימי עסקים. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מעניקה שירות למרבית חלקי הארץ ובתוך 3 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – יישובי הערבה, אילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן – החברה לא תוכל להתחייב להגעת המשלוח עד 3 ימי עסקים.במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה – ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום.
 1. האפשרות להזמין מהאתר הינה בכפוף למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או של חברות המשלוחים. ״סמארט 4 יו בע״מ״ רשאית – אך לא מתחייבת – לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה גם אם ההזמנה התקבלה במחשבי האתר ו/או באמצעות רכישה טלפונית.
 2. מועדי האספקה אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
 3. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
 4. ״סמארט 4 יו בע״מ״ לא מקבלת על עצמה את האחריות בגין עיכובים כתוצאה מפעילות חברות השילוח השונות.

מבצעים והטבות

במידה והלקוח מעוניין בהחזרת מוצר וקבלת קרדיט עבורו לשימוש עתידי באתר או בחנות, שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם ללא ניכוי אלא אם כן מדובר במוצר שנמכר בהנחה  כי אז סכום הקרדיט יהיה שווה למחיר ההנחה. המוצר יתקבל בחנות עד 14 יום מרגע הרכישה   ובתנאי שהינו שלם באריזתו ותקין. 

״סמארט 4 יו בע״מ״ שומרת לעצמה את הזכות לשנות את ההטבות המצוינות באתר על פי שיקול דעתה ובלי מתן התראה מראש.

 שירות לקוחות

לכל שאלה ו/או הבהרה בנוגע לפעילות האתר ולמוצרים המוצגים בו ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בדואר אלקטרוני: service@smartie.co.il.

הנהלת האתר תעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה בתוך 48 שעות מרגע שליחתה.

 אחריות  

אתר ״סמארט 4 יו בע״מ״ הינו נקודת מכירה וירטואלית, והאחריות על המוצרים הנמכרים בו מגיעה בד"כ מהיבואן. יחד עם זאת, האתר מלווה כל לקוח בבעיות שונות, במידה וישנן כאלה, בכדי שיוכל ליהנות מהמוצר בצורה מקסימלית. כל מוצר מגיע עם הניירת הנדרשת (תעודת אחריות, קבלה, הסבר לגבי הרכבה וכיוצ״ב), אך במידה ומסמך כלשהו חסר נשמח להשלים אותו עבורכם במהירות.

האחריות למוצרים מופעלת מיום מסירת המוצר לידי הלקוח, ועל כל לקוח למלא את הפרטים הנדרשים במדוייק בטופס האחריות. אתר החברה אינו אחראי על התקנה ו/או הרכבה של מוצרים הנרכשים דרך האתר. יש לעשות הפרדה בין תפקוד המוצר לבין תפקודם של עזרים נלווים שכל לקוח מצרף אליו (כגון: ממיר, מחשב וכיוצ״ב) בכדי ליהנות מאחריות מלאה על המוצר עצמו.

לתשומת ליבכם:

 1. ״סאמרט 4 יו בע״מ״ ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף שייגרם למשתמש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא שאז ״סמארט 4 יו בע״מ״ שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה.
 2. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה על מנת לספק מוצר איכותי במועד המבוקש. אם הלקוח סבור כי המוצר שרכש באמצעות האתר לוקה בפגם כלשהו, הוא מוזמן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון שמספרו: 077-7909970 והנהלת האתר תטפל בפנייה בהקדם האפשרי.
 3. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה לרבות: תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, אירועים בלתי-צפויים, תקלות במערכת המחשוב, סגר בעקבות משבר הקורונה, תקלות במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני ובשירות המשלוחים.
 4. במידה ונפלה טעות סופר בתיאור הפריט – לא יחייב הדבר את ״סמארט 4 יו בע״מ״ ו/או את הנהלת האתר.
 1. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין הפריטים הנמכרים בפועל.      
 1. בכל מקרה לא תישא ״סמארט 4 יו בע״מ״ באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 1. ״סמארט 4 יו בע״מ״ איננה אחראית לשימוש שיעשה הלקוח במוצר שלא בהתאם להוראות  היצרן.

קניין רוחני וזכויות יוצרים 

 1. כל זכויות הקניין הרוחני לרבות זכויות היוצרים, התכנים, שיטות הפרסום, השיווק והסודות המסחריים הינם רכושה של ״סמארט 4 יו בע״מ״ בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור הפריטים וכל פרט אחר הקשור להפעלת האתר.
 2. אין להעתיק/לשכפל/למכור/להפיץ/לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר לרבות סימני המסחר, תמונות וטקסטים, עיצובים, תמונות הפריטים, תיאורי הפריטים וכיוצא בזאת בלא קבלת רשותה של ״סמארט 4 יו בע״מ״ מראש ובכתב.
 3. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
 4. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה, אם זו תינתן מלכתחילה.
 5. כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר הנם בבעלותם הבלעדית של ״סמארט 4 יו בע״מ״. 
 6. אין להציג תכנים מהאתר בשום פלטפורמה אחרת ובשום מסגרת בלא לקבל את רשות הנהלת האתר באם תינתן כזאת.
 7. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
 8. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.
 9. השם ״סמארט 4 יו בע״מ״ ושם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם  נרשמו ובין אם לא) הם רכושה של ״סמארט 4 יו בע״מ״ בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא  קבלת הסכמה בכתב ומראש.
 1. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך בתכנים מתוך האתר לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים או דפוס וכיוצ״ב.

מחירים ואפשרויות תשלום

באתר ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ישראכרט, ויזה, מסטרקארד, דיינרס או אמריקן אקספרס. בנוסף, ניתן לבצע העברה/הפקדה בנקאית לחשבוננו כמו גם תשלום באמצעות paypal.

המוצרים שנרכשו באתר יסופקו רק לאחר השלמת כל תהליך התשלום בהתאם לאמצעי תשלום שנבחר. כל בעיית תשלום שלא תיפתר תוך 7 ימי עסקים תאפשר ביטול ההזמנה בצורה חד צדדית ע"י הנהלת האתר, והלקוח לא יוכל לתבוע ו/או להאשים את ״סמארט 4 יו בע״מ״ בגין נקיטת צעד זה.

מלאי

״סמארט 4 יו בע״מ״ עושה כל מאמץ לעקוב אחרי המלאים שברשותה על מנת שתוכל לספק את המוצרים בהתאם להתחייבותיה. אין האתר אחראי על מצב המלאי מאחר והדבר נתון לאחריותו של היבואן שממנו מוזמנים המוצרים שנרכשו לטובת מכירתם באתר. בשל כך הזמנה שלא יוכל האתר לעמוד בה, גם אם נעשתה פעילות באתר בצורה תקינה, לא יחוייב הרוכש בגינה והוא מוותר בזאת על טענתו כנגד האתר. במידה והלקוח כבר חוייב עבור המוצר שהזמין, תהיה ״סמארט 4 יו בע״מ״ מחויבת להחזיר  לו את מלוא הסכום ו/או להציע לו מוצר חלופי.

 מדיניות פרטיות

 1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי הלקוח (להלן: “הנרשם”) במסגרת מילוי טופס ההרשמה יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של ״סמארט 4 יו בע״מ״.
 2. ״סמארט 4 יו בע״מ״ לא תמסור את פרטיי הנרשם לאתר אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:
  א. אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין.
  ב. אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו כאלה, בין הנרשם לאתר לבין ״סמארט 4 יו בע״מ״.
  ג. אם תועלה טענה או יתעורר אצל ״סמארט 4 יו בע״מ״ חשד כי הנרשם ביצע באתר שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי-חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה.
  ד. תועלה טענה או יתעורר אצל ״סמארט 4 יו בע״מ״ החשד כי הנרשם הפר את אחד מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם ״סמארט 4 יו בע״מ״ ו/או מי מטעמה.
  ה. אם תארגן החברה את פעילותה במסגרת גוף אחר, וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר.
  ו. אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי ביצע הנרשם מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע ב״סמארט 4 יו בע״מ״ ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם.
 1. מילוי טופס ההרשמה מהווה את הסכמת הנרשם לכך שפרטיו וכל מידע אודותיו שהגיע ו/או יגיע לידיעת חברה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של ״סמארט 4 יו בע״מ״ או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות:
  א. למטרות דיוור שיווקי ופרסומי, קידום מכירות, מכירות ולמטרת פנייה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון, לרבות בכתב, בפקסימיליה, בדפוס, בטלפון, הודעת טקסט, בדרך ממוחשבת או בכל אמצעי אחר.
  ב. לצרכי ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר הנוגע לשיווק והגברת נאמנות לקוחות ״סמארט 4 יו בע״מ״.
  ג. המידע כאמור ייחשב לקניינה של ״סמארט 4 יו בע״מ״, והנרשם מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א 1981.
  ד. הנרשם מאשר שידוע לו כי לא חלה עליו כל חובה חוקית למסור את פרטיו וכי מסירת המידע הנ״ל תעשה מרצונו החופשי ובהסכמתו המלאה. הנרשם מסכים באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא, ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בפיצוי כלשהו.
  ה. נרשם המעוניין להסיר את עצמו ממאגר המידע ו/או המבקש שלא לקבל פניות נוספות באמצעות הדיוור הישיר יפנה בכתב לשירות הלקוחות שלנו בכתובת: service@smartie.co.il או שיפעל באמצעות מנגנון ההסרה הקיים בכל דיוור.

 דין ושיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך בבית המשפט המוסמך בעיר כפרסבא בלבד.

שירות לקוחות ויצירת קשר
מוזמנים ליצור עימנו קשר לכל שאלה, הבהרה או לצורך שיתוף פעולה באימייל: service@smartie.co.il  או באמצעות טופס צור קשר הקיים באתר.

לתשומת ליבכם, האתר שלנו מציע מגוון רחב של מוצרים וחשוב להבין כי תמונות המוצרים השונים באתר משמשות להמחשה בלבד ואין הן יכולות להציג את המוצר בצורה מדוייקת. לכן יש להיות ערניים במהלך ההזמנה או יצירת הקשר איתנו ולוודא את צבע המוצר וכיוצ״ב. כל המידע, הטקסטים, הנתונים, המפרטים, התמונות והאובייקטים הגרפיים (להלן "תכנים") של המוצרים הנמכרים באתר נאספו ו/או נמסרו ע"י יצרנים, יבואנים וספקים של אותם מוצרים והחנות או ״סמארט פור יו בע״מ״ או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לשגיאות או אי דיוקים במסגרת התכנים המוצגים באתר.

ט.ל.ח

נשמח לראותכם בין לקוחותינו ואנו מאחלים לכם חוויית רכישה מהנה ומוצלחת!