שאלות ותשובות

אתר ה-E-COMMERCE סמארט מציע חוויית קנייה מרגשת למוסדות חינוך, עמותות, חברות ולקוחות פרטיים, הכוללת מגוון מוצרים איכותיים המיועדים לילדים בגיל הרך כמו: צעצועים, חומרי יצירה, אביזרי יצירה ועוד. באתר שלנו תוכלו למצוא היצע רחב ואיכותי, המתחדש לעיתים קרובות, ממיטב המותגים בארץ ובעולם.

מוזמנים להרשם רק בכניסה הראשונה לאתר על מנת שהמערכת תזהה אתכם בעתיד. בראש דף הבית בצד ימין (על יד הלוגו) תוכלו למצוא איור של דמות אדם – יש ללחוץ על הדמות, להזין את כתובת האימייל שלכם וליצור סיסמא ייחודית. בפעם השנייה שתכנסו לאתר המערכת שלנו תזהה אתכם לרבות היסטוריית הרכישה שלכם אצלנו.

באתר שלנו תוכלו למצוא מערכת ייחודית, שפותחה במיוחד עבור צוותים חינוכיים,  במטרה להקל על עבודתם השוטפת, לסייע בניצול משאבים ארגוניים ובבניית תקציב חודשי ושנתי חכם יותר.

אנו מעודדים קיום שיתופי פעולה בין צוותים חינוכיים ברחבי הארץ לצורך סיעור מוחות, החלפת רעיונות, קידום יוזמות וכיוצ״ב.

חברת סמארט היא אחת החברות הותיקות בשוק בתחום שיווק מוצרים ואספקת שירותים למוסדות חינוך מגוונים – צהרונים, משפחתונים, גני ילדים ובתי-ספר. הייחודיות שלנו מגיעה מניסיון רב השנים שצברנו לאורך הדרך ומתוך הבנה אמיתית לצרכי השטח.

אנו מאמינים שתקופה מאתגרת מחייבת אימוץ אג׳נדה חברתית למען הכלל, ולכן פועלים למען ייזום, פיתוח והטמעת חדשנות בתחום החינוך לגיל הרך. לצורך מימוש החזון שלנו אנחנו דואגים לשתף פעולה עם מגוון קהילות וביניהן: צוותים חינוכיים, יועצים פדגוגים, יוצרים, אומנים, בלוגרים, סטארטאפיסטים ועוד.

במידה ואינכם זוכרים את הסיסמא שלכם, אתם מוזמנים להכנס לעמוד ההתחברות לאתר באמצעות כתובת המייל איתה נרשמתם. עליכם ללחוץ על איפוס סיסמא בעמוד ההתחברות, למלא את המייל שלכם ולהקליד סיסמא חדשה – מומלץ שהסיסמא שלכם תכיל לפחות 6 תווים – גם אותיות וגם מספרים.

* לכל בעיה נוספת בהתחברות יש לפנות אלינו במייל –  Service@smartie.co.il.

  1. לנוחיותכם, קיימים באתר מספר כרטיסי גיפטכארד בסכומים משתנים על מנת שתוכלו להפתיע את היקרים לכם – לרכישה לחצו כאן.
  2. מוזמנים להזין את הפרטים שלכם ואת פרטי האדם לו תרצו להעניק את המתנה.
  3. בתום הרכישה אנחנו נשלח מייל למקבל המתנה עם הנחיות כיצד יש להשתמש בכרטיס לרכישה עתידית אצלנו.

את קוד הקופון שקיבלתם יש להזין במקום המיועד לכך בשלב התשלום. לתשומת ליבכם, לא ניתן לממש יותר מקוד קופון אחד בכל קניה.

הרכישה באתר שלנו מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר של אבטחת נתונים. אנו משתמשים במערכת הסליקה Icredit, בעלת תו התקן PCI, על מנת להבטיח הגנה מירבית על נתוני כרטיס האשראי שלכם. אנחנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלכם אלא לצורך העברה לחברת האשראי. כדי להגביר את ביטחונכם אנו ממליצים להחליף אחת למספר שבועות את הסיסמא שלכם. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא כאן.

עומדת לכם הזכות להתחרט ולבטל את רכישתכם גם מייד לאחר שבוצעה. מוזמנים לשלוח אלינו מייל מפורט לגבי סיבת הביטול, ואנו מבטיחים לטפל בו בהקדם האפשרי. לתשומת ליבכם, ביטול החיוב בכרטיס האשראי ייעשה עד 48 שעות מרגע הביטול, אולם תוכלו לראות אותו בתדפיס הבנק שלכם רק במועדים שקבעתם מראש על פי ההסדר עם חברות האשראי.

לביטול רכישה מוזמנים לפנות לאימייל: racheli@smartie.co.il.

לרשותכם עומדות מספר אפשרויות משלוח באמצעות שליח עד הבית, דואר רשום או באמצעות איסוף עצמילפירוט אודות אפשרויות המשלוח לחצו כאן.

לרשותכם עומדת האפשרות להזמין מהאתר שלנו ולהגיע ישירות לחנות לאסוף את ההזמנה. כתובתינו: רחוב יוחנן הסנדלר 18, כפר סבא, בימים א׳-ה׳: 08:30-19:00, ביום ו׳ וערבי חג: 08:30-14:00.

אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לכם את ההזמנה בהקדם האפשרי. יחד עם זאת, עקב המצב ייתכנו שינויים ועיכובים. במידה ולדעתכם משלוח ההזמנה שלכם מתעכב מעל לסביר ו/או חורג מזמני האספקה שהובטחו לכם באתר – הינכם מוזמנים לפנות אלינו לצורך בירור במיידי – 077-7909970.

על מנת לקדם את פנייתכם יש לצרף את פרטי הקבלה ותמונת המוצר הפגום ולשלוח אותו אלינו. אנו מבטיחים לבדוק בהקדם האפשרי ולחזור אליכם עם תשובה. ניתן לפנות אלינו במייל: service@smartie.co.il.

מוזמנים לפנות אלינו תוך פירוט המוצרים החסרים ומספר המק״ט שלהם למייל: service@smartie.co.il.

מוזמנים לפנות אלינו ולהזמין את המוצר באופן פרטני. כאשר המוצר יחזור למלאי אנחנו מבטיחים לחזור ולעדכן אתכם בהקדם. ניתן לפנות אלינו: service@smartie.co.il.

ניתן לשלם עבור כל הזמנה באתר באמצעי תשלום אחד בלבד באשראי – לא ניתן לשלם במזומן או בשיק.

ניתן לבצע שינוי בהזמנה אך ורק במידה וטרם התקבלה קבלה. יש לשלוח לנו מייל עם מספר ההזמנה ופרטי השינוי המבוקש למייל: service@smartie.co.il או להשאיר לנו פנייה באמצעות טופס צור קשר באתר.

בהחלט! אנחנו תמיד שמחים להכיר יזמים שמפתחים כלים ומשחקים המקדמים את תחום החינוך לגיל הרך, ולשמוע על יוזמות חינוכיות מרגשות. מוזמנים לשלוח לנו מייל עם הסבר לגבי מהות הפגישה, ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם. ניתן לפנות אלינו במייל: racheli@smartie.co.il.