הסיפור שלנו

לפני 30 שנה, קצת אחרי שירותי הצבאי, חלמתי על הקמת עסק משלי – חנות מעוצבת לילדים שבכל כניסה אליה מייד מתחילים לרקום חלומות. תמיד אמרו לי שאני ילד ברוחי, ולכן היה לי ברור שזה המקום ממנו ארצה להתחיל את צעדיי הראשונים בעולם העסקי.

לאורך השנים ביקרו בחנות שלי אימהות, שהגיעו לרכוש מתנות, מורות וגננות שקנו חומרי יצירה ורבים אחרים. לכולם הענקתי שירות מכל הלב, וחלקם הפכו לחברים טובים שלי עד היום. תמיד ראיתי בעבודה שלי לא רק מקור פרנסה, אלא שליחות לכל דבר.

בעשור האחרון בחרתי להתמחות ביצירת מעטפת מקצועית עבור גני ילדים, צהרונים, משפחתונים ובתי ספר – החל מהערכות לפתיחת שנת הלימודים ועד למתן מענה שוטף לאורך השנה, בדגש על מכלול הצרכים ההתפתחותיים, הקוגנטיביים והרגשיים של ילדים בגיל הרך.

אני מאמין שתקופת הילדות זאת התקופה החשובה והמרגשת ביותר עבור ילדינו. תקופה שבה הם סופגים לראשונה ערכים, חווים חוויות מעשירות ומכירים חברים חדשים. אני בטוח שהזכרונות האלה ילוו אותם גם כשכבר יהיו להם ילדים משלהם.

החזון המוביל את החברה שלי הוא להשפיע על עיצוב הדור הצעיר באמצעות ייזום, קידום והנגשת פתרונות חדשניים במסגרת המוסדית ובשעות הפנאי.

באתר ובחנות שלנו תוכלו למצוא – תחת קורת גג אחת וברוח העידן שבו אנחנו חיים – תכנים המקדמים חדשנות ויצירתיות, טיפים ומידע שימושי, מגוון מוצרים איכותיים ועוד – עוד על השירותים שלנו…

אתר זה נועד לאפשר לצוותים חינוכיים ולקהל הרחב להתרשם ממגוון המוצרים והשירותים שלנו, להקל על הבחירה ולייעל את תהליך ההזמנה. נשמח לעמוד לשירותכם בבחירת המוצרים המתאימים לכם ביותר, להעניק השראה ולשתף פעולה עם יוזמות חינוכיות חדשניות.

אני מאחל לכם חוויית גלישה וקנייה נעימה באתר, ומזמין אתכם לקפוץ לבקר אותנו גם בחנות שלנו ברחוב יוחנן הסנדלר 18, כפר סבא – קפה ועוגה עלינו 🙂

תודה שבחרתם בנו זה לא מובן מאליו.